REKRUTACJA 2024/2025

Niezbędne informacje

SZKOŁA TO WIEDZA - PRAKTYKA TO UMIEJĘTNOŚCI - RAZEM TO ZAWÓD

W roku szkolnym 2024/2025 planujemy dokonać naboru do:

UWAGA!!! WAŻNE!!!

W PRZYPADKU FRYZJERÓW ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH W WARSZTATACH SZKOLNYCH!!! - ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ (MAX 12 OSÓB)!

Rekrutacja! Kliknij we wniosek WNIOSEK DO WYPEŁNIENIA

Wydrukowany wniosek składa się TYLKO w szkole wymienionej na pierwszej pozycji!!!

Na dole strony zamieszczono spis przykładowych zakładów pracy/pracodawców przyjmujących na praktyczna nauke zawodu (Spis zakładów pracy/pracodawców przyjmujących na praktyczną naukę zawodu)

W przypadku uczniów, którzy w roku kalendarzowym, w którym rozpoczynają naukę w klasie pierwszej Branżowej Szkoły I stopnia, nie ukończą 15 lat, konieczne jest dostarczenie Opinii w sprawie udzielenia zezwolenia na zatrudnienie młodocianego w celu przyuczenia do wykonywania określonej pracy lub nauki zawodu. Opinie wydaje Poradnia psychologiczno - Pedagogiczna.

!!! Nie potrzebujesz opinii PP-P, jeśli w roku kalendarzowym, w którym rozpoczniesz naukę w szkole branżowej I stopnia ukończysz 15 lat, nawet jeśli urodziny obchodzisz 31 grudnia.

Jak obliczyć swoje punktów ze świadectwa i testów?

Więcej informacji na temat przeliczania punktów znajdziesz TUTAJ

Co Ci oferujemy?

TECHNIKUM Nr 3

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

DLA OSÓB POMYSŁOWYCH, KREATYWNYCH I Z PASJĄ!

KSZTAŁCIMY SPECJALISTÓW W TEJ DZIEDZINIE

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPIA Nr 3

możesz podjąć naukę w DOWOLNYM zawodzie!

To Ty decydujesz jakiego zawodu się uczysz!

KLIKNIJ -> Informator zawodów szkolnictwa zawodowego

3. Zaświadczenie o praktyce  - DO POBRANIA

4. Przewodnik ABC Ósmoklasisty - DO POCZYTANIA

5. Jeśli chcesz obejrzeć prezentację naszej szkoły KLIKNIJ w link PREZENTACJA SZKOŁY

6. Jeśli masz problem ze znaleziemiem miejsca odbywania praktycznej nauki zawodu, skorzystaj ze spisu jaki dla Ciebie przygotowaliśmy - otwórz link znajdujący się poniżej

KLIKNIJ -> Spis pracodawców/zakładów pracy przyjmujących na praktyczna naukę zawodu

To tylko przykładowe zakłady pracy!

7. Jeśli nadal masz problem, zadzwoń do nas - pomożemy Cismiley 58 686 36 61